Який ти слід залишиш на Землі?

Кожна людина рано чи пізно замислюється про те, що він залишить на Землі після свого існування. Письменники і поети створювали шедеври світової літератури, які змушують змінити світогляд, запускають процес мислення. Художники відкривають для нас світ живопису з іншого боку, їх полотнами можна тільки захоплюватися. Великих людей багато, але що зробив для Землі саме ти?

Для того, щоб ти зміг залишитися непоміченим потрібно зробити щось особливе, те, що зможе зробити твій вчинок індивідуальним, особливим, не схожим на інші. Я колись теж хотів написати книгу, незважаючи на те, що я поглиблено займався літературою, нічого путнього у мене не вийшло. Мені здавалося, що про це вже писали, я закинув цю ідею.

Самий головний і посильний слід на Землі – це слід у людських серцях. Під час надана допомога у вирішенні проблем, назавжди залишається в пам’яті. Добрі справи перекривають погані вчинки.

Під час Великої вітчизняної війни тисячі солдатів, добровольців, партизанів, здійснювали героїчні вчинки, тим самим їх запам’ятали на все існування нашої планети. Їх вчинки були сміливими, добрими, вони не думали про те, що можуть загинути, ризикували своїм життям заради інших людей. Пробираючись по ворожих таборів і опинившись під тортурами в полоні, ці герої виявили справжній патріотизм, любов до Батьківщини і майбутньому поколінню.

В наш час потрібно дійсно замислитися: чим ми можемо запам’ятатися? Вивчаючи науку або окрему сферу, заглиблюючись у її надра, можна досягти гідних висот, закарбувати своє ім’я в історичній хроніці. Пізнавши науку можна викладати в інституті, отримати докторську ступінь і випускати наукові праці, розробивши власну методику викладання, по якій буде легше засвоїти матеріал. Їх можна публікувати як самостійно, так і в співавторстві з більш відомими науковими діячами. Тим самим, можна набратися не лише безцінного досвіду, але і завести нові корисні знайомства.

Природно, наш слід – це наші діти. Продовжуючи покоління, ми продовжуємо наш рід, а значить продовжуємо його існування. Тим самим, прізвище роду залишається в історії, про неї будуть знати наступні покоління. Достатнім буде і зарекомендувати себе на роботі, піднятися вгору по кар’єрних сходах і стати директором підприємства, про яке теж будуть знати нові працівники, оскільки всіх цікавить історія підприємства.