Які проблеми хвилюють мене сьогодні?

Мене хвилюють ті ж проблеми, які хвилюють сучасне суспільство.

Мене турбує тероризм. Незважаючи на посилену боротьбу з ним, теракти спалахують по всьому світу. Ця озлобленість здичавілих людей, заснована на тупості і ненависті до інших, не схожим на них, дуже тривожить.

Мене турбує безліч мігрантів до Росії з колишніх радянських республік. Менталітет у цих людей давно не радянський, ведуть вони себе часто агресивно, намагаючись нав’язати свою «культуру». Ми бачимо, у що перетворилися Німеччина, Франція, Великобританія та інші країни Європи зі спробою створити мультикультурне суспільство. І я зовсім не хочу для своєї країни такого перетворення.

Мене хвилюють проблеми екології нашої країни й у всьому світі, адже природа всього світу є єдиним організмом, незалежно від території країни, в якій вона знаходиться. Вода в річках повинна бути чистою, не забруднюватися промисловими відходами, щоб у підсумку не загрязнялся океан, щоб риба жила в чистій воді. Повітря, яким ми дихаємо в містах, давно визнаний шкідливим для здоров’я. Безліч машин, отруюють його вихлопами. Звичайно, над цими проблемами думають і відповідальні люди, але ми живемо при капіталізмі, і прибуток вирішує все.

Мене хвилює суспільний устрій нашої країни. Мені і багатьом людям не подобається світ капіталу. У нашій країні був не дуже вдалий досвід соціалістичного ладу. Але ж на помилках вчаться. Соціалізм може бути і з людським обличчям: без провідної ролі компартії, без гоніння на церкву, без повного скасування приватної власності. Навіть монархія може поєднуватися з соціалізмом, як пояснив мені один чоловік. Просто всі повинні працювати, незалежно від титулу.

Мене турбує безпека нашої країни, її відносини з іншими країнами, якесь озлоблення провідних держав на зміцнення позицій і військову міць Росії. Це проявляється у відношенні до нашим спортсменам і в третируванню громадян Росії на території деяких країн. В моїх мріях були подорожі, хочеться подивитися світ, але таке ставлення до російським людям викликає тривогу і побоювання.

Можливо, в майбутньому з’явиться ще більше проблем, і вони будуть ще серйозніше. Ну що ж, нашому поколінню доведеться їх вирішувати. Треба просто любити свою країну, не опускати руки, боротися зі злом, бути на стороні добра і правди, тоді все налагодиться.