Як я провів літні канікули?

Літо – це саме чудове час року, яке дуже люблять діти.

Ось і пролетіли три місяці теплого, всіма улюбленого літа. Ми знову вирушаємо в школу, зустрічаємося з нашими улюбленими друзями, радіємо зустрічі з вчителями і починаємо новий шкільний рік.

Звичайно, після довгого розставання, ми обмінюємося своїми враженнями та емоціями, які отримали за час літніх канікул. Я можу згадати кожен день своїх літніх канікул. Чим я тільки не займався і що тільки не робив.

Червень ми з батьками провели в працях і ремонті своєї квартири. Я брав участь у кожному етапі ремонту. Всією сім’єю ми вибирали шпалери, покриття для підлоги, колірні гами кожної кімнати. Потім, поступово, дотримуючись крок за кроком, ми з татом і мамою оновлювали свій будинок купленими будівельними матеріалами. Спільними зусиллями і спільними зусиллями, ми закінчили ремонт за два тижні, після чого нагородили себе заслуженим відпочинком і вирушили на море.

Два тижні безвилазно купання в теплій, прозорій воді, веселі та азартні ігри з м’ячем, будівництво пісочних замків і веж. Ось чим запам’яталася мені моя поїздка на море.

Жаркий липень я провів у селі у своїх улюблених бабусі і дідусі. У них є чудовий будиночок у тихому куточку, поруч з лісом та річкою. Щодня ми ходили на пляж, по вихідних я з дідусем відправлявся в ліс і збирав відомі нам ягоди.

Щоб не просто відпочивати, а проводити час з користю, я допомагав бабусі доглядати за городом. Разом ми поливали грядки, виривали бур’яни, проганяли шкідників. Наші труди пройшли на славу, і вже через кілька тижнів, я ласував домашньої полуницею, соковитою малиною, солодкої суницею.

Серпень я вирішив присвятити своїм друзям. Кожен день ми грали в активні ігри, подорожували по вуличках нашого району, розшукували скарби, закопували скарби. Як добре, що у мене є такі друзі, з якими я можу пограти в будь-які розваги.

І ось, три місяці відпочинку, а з ними і літні канікули добігли кінця. Але, я абсолютно не засмутився, тому що попереду на мене чекає новий, захоплюючий навчальний рік, який принесе багато нових емоцій, вражень і спогадів.