В очікуванні Нового року

Останні дні першого півріччя… Вже пройшли контрольні. Для малюків в актовій залі вбрана ялинка, у казкових костюмах вони біжать на ранок. Для нас буде завтра новорічний вечір. У мене готове для нього гарну сукню. Через два дні настають канікули, а слідом — Новий рік.

Очікування Нового року, як очікування дива, казки. Я дуже люблю підготовку до нього: ставити ялинку, прикрашати її. Я знаю, що знайду під ялинкою подарунок. Розумію, що він буде від батьків, але все одно хочеться вірити в Діда Мороза.

Я багато планую на Новий рік і всі святкові дні. За новорічним столом я буду сидіти зі своєю сім’єю, постараюся не заснути, загадати вчасно бажання. Можливо, я піду дивитися салют, який влаштовують в нашому дворі любителі петард. Шампанське мені пити під бій курантів поки не дозволяють, я обходжуся лимонадом.

Першого січня я хочу піти з друзями на каток, якщо не буде сильного морозу. Якщо буде холодно, то я просто буду сидіти вдома, святкувати прихід Нового року, дивитися цікаві фільми.

Я сподіваюся, що під час канікул будуть погожі дні, і ми з сім’єю поїдемо на турбазу, пройдемося по лижні в сосновому бору, покатаємося з крижаних гірок. В павільйоні там продають чай та чудові біляші і пиріжки.

Ми з подругою збираємося сходити в кінотеатр на дуже цікавий фільм, а з батьками підемо на балет «Лебедине озеро». Тато вже купив квитки. Я давно мріяла подивитися в театрі балетний спектакль, особливо «Лебедине озеро» Чайковського.

Це все попереду, а поки я чекаю чудесного настання Нового року. Його чекання хвилює не менше, ніж сам прихід. Хочеться вірити, що наступного року все буде набагато краще. Я буду краще вчитися, тільки на четвірки і п’ятірки, бабуся не буде хворіти, у батьків все буде добре на роботі. Я сподіваюся, що ми зможемо влітку поїхати куди-небудь разом.

Ще я сподіваюся, що в Новому році в світі не станеться нічого поганого, не буде землетрусів, нових військових конфліктів, відбудеться примирення воюючих країн. Хочеться вірити, що наступаючий Новий рік буде справді щасливим, трапиться щось прекрасне, що дає імпульс до нового розвитку в історії людства.

Так, через тиждень після настання Нового року буде ще одне свято — Різдво. Ось він точно дає надію на чудо.