Твір-опис за картиною М. В. Вишняк «Букет вересня»

Однією з найкращих художниць нашої сучасності можна назвати Марію Вишняк. Вона створювала прекрасні роботи, які можна вдивлятися годинами. У цих роботах стільки душі і стільки старання. Кожного разу глядач знаходить нові особливості і відкриває для себе нові деталі картини.

Особливо прекрасними виходили у Марії Вишняк натюрморти. На таких полотнах художниця зображала абсолютно звичайні речі! Але, як вони гармонійно і захоплююче виглядали, привертали нашу увагу. Однією з таких чудових картин стало полотно «Букет вересня».

Що ми бачимо? В очі відразу впадає шикарна синя ваза, яка відблискує і переливається. В ній стоїть букет квітів. І це не звичні для нас орхідеї або троянди. У вазі стоїть звичайний букет польових квітів. Але, як він гармонійно виглядає. Як же його краса привертає увагу глядача! У букеті видно блакитні і ніжно сині квіточки. Вони нагадують нам прекрасний колір літнього неба, яка розташовується над полем, де були зібрані квіти. Яскраво жовті суцвіття передають тепло сонячних променів, які кожен день прогрівають рослини і надають їм життєвих сил.

З звичайного поля були принесені і ромашки, які доповнили композицію. А як красиво розкинулися гілочки рожевих кручених паничів, які намагаються вхопитися за сусідні рослини і гордо піднятися вгору над іншими кольорами.

На столі, поруч з вазою стоїть невеликий коричневий горщик. У ньому також розташовані польові рослини. Це знову–таки рожевенькі вьюнки. Але, стебла їх малі і тонкі. Тому, такі квіточки розташували в маленькому горщику.

Такий чудовий, життєвий натюрморт показує всім нам красу навколишньої природи. Іноді варто просто обернутися і звернути свій погляд на те, що знаходиться навколо нас. І зробивши це, ми побачимо багато прекрасного.