Твір-опис за картиною А. А. Рилова «Будиночок з червоним дахом»

Багато художні роботи А. Рилова передають всю несумірну красу російської природи, її величність і граціозність. Однією з таких робіт є картина «Будиночок з червоним дахом».

Коли я вперше глянув на неї, мене охопило відчуття тепла, яке випромінюють м’які фарби полотна. Перед моїм поглядом з’явився звичайний літній день! Полотно просто переповнений яскравими, соковитими фарбами. Адже тільки літо може похвалитися такою палітрою кольорів.

Темно–зелена крона дерев, блакитне небо, по якому м’яко і спокійно пливуть білосніжні хмари. Полянка, яка покрита світло-зеленою травою так і манить нас пробігтися по ній босими ногами, відчути ранкову росу, вдихнути чисте і свіже повітря.

Однак особливу увагу привертає червона дах, якою покритий невеликий будиночок. Вона виділяється на тлі зеленого листя.

Біля будинку художник зобразив жінку і маленького песика, який постійно знаходиться поруч зі своєю власницею. Жінка косить стару, засохлу траву, на місці якої незабаром зійде свіжа і соковита травичка. Їй можна буде годувати господарство, домашніх тварин і випасати худобу.

Після тяжкої роботи, жінка йде в дім. Там вона відпочиває і набирається сил для того, щоб виконувати й інші завдання з дому.

У вільний час, жителі цього будиночка можуть відправитися в ліс, погуляти в хащах густих дерев.

Ось в цьому і полягає перевага життя в селі. Тут можна поєднувати і роботу, і заслужений відпочинок. Адже що може бути прекрасніше прогулянки на природі, де перед нашим поглядом відкриваються чудові природні пейзажі. Про це і намагався сказати справжній майстер пензля А. А. Рилов.