Так надходять друзі

Як визначити друг тобі людина чи недруг? Все просто. Потрібно дивитися по вчинкам. В сучасному світі люди занадто багато говорять, обіцяють, але нічого не роблять по суті. Однією ситуації вистачить, щоб зрозуміти, як до вас ставиться людина, що дорожить дружбою з вами.

Буває, коли ви хворієте, а таблеток немає, справжній друг принесе їх, його не треба буде просити. Він не буде боятися заразитися, а буде з турботою заварювати чай і всіляко піднімати вам настрій. Друг – це людина, яка відчуває, що вам потрібна його підтримка і прийде навіть без запрошення, нехай і ви у сварці.

Якщо у вас є такий друг, то цінуєте його і бережіть. Друг завжди допоможе в безвихідній ситуації, зможе захистити вас і виправдати перед батьками. Найчастіше, один відсуває свої справи на другий план і цікавиться вашими.

Друзів потрібно вибирати за вагомим вчинків, які вони здійснюють на певному проміжку часу. Зарекомендувавши себе, людина стає близьким за духом і не хочеться спілкуватися з ким-небудь іншим. Справжній друг зможе забрати вас з іншого міста, якщо ви не встигли на останній автобус і навіть якщо розрядився телефон. Він знайде вас. Адже друзі не зраджують і не дадуть залишитися одному в складній ситуації.

Але крім, отримання допомоги, потрібно вміти бути вдячним і взаємним. Часом навіть робити те, що й не особливо хочеться. Головне, зберегти дружбу усіма способами і знайти свою людину. Потім шкільні друзі виростають в інститутських, а потім вже і дружать сім’ями, хрестять дітей.

Дружба до старості дуже цінна. Адже такий друг знає про вас все, в його помислах не потрібно сумніватися і міркую про те, як він себе поведе. Час вже все показало. І якщо ця людина досі з вами, значить, він справжній друг, а не тимчасове явище.

Коли у вас немає настрою, то один буде поруч з вами і всіляко намагатиметься вас розвеселити. Можна подивитися разом американські комедії, пити чай з печивом, грати в комп’ютерні ігри. Друг – це віддушина, міцне плече, відображення самого себе. Потрібно поступати з одним також, якого відношення ти хотів би собі. Життя – бумеранг. І не тільки хороші, але й погані вчинки повертаються.

Один може в компанії відстоювати свою точку зору, а залишившись удвох, скаже, що він думає насправді. Адже те, що думають про тебе думають і про твого друга. Люди, скріплені дружбою, володіють однією репутацією на двох. Немає когось краще, а кого-то гірше.