Розповідь про мого друга

У мене є найкращий друг. Його звуть Олексій. Зараз ми вчимося з ним в одному класі. Але, я познайомився зі своїм другом ще до школи. Будучи зовсім маленьким, я грав разом з Льошею на одній дитячому майданчику. Ми завжди ділилися іграшками, машинками та іншими дрібничками.

Потім, абсолютно випадково, наші мами віддали нас у одну групу дитячого садка. Саме з того часу і почалася наша міцна дружба. При вступі в перший клас, ми спеціально подавали заяви разом, щоб опинитися в одному класі. Так і вийшло! Тепер, ми з Льошкою сидимо за однією партою.

Мій друг дуже добрий і веселий. Навіть коли в нього поганий настрій, він намагається не показувати цього і ввічливо спілкується з оточуючими. Він високий, набагато вищий за мене, стрункий і підтягнутий. З самого дитинства Льоша займається спортом, тому, що він сильний і сміливий. У нього спортивна статура, приємна зовнішність. Саме тому, дівчата нашого класу не дають йому проходу, закидаючи записками і повідомленнями.

У Льошки світле волосся, які завжди красиво вистрижені у модну зачіску. У нього очі світлі, світлі брови, акуратний підборіддя.

Одягається Льошка завжди акуратно. Його батьки завжди намагаються купити йому нову, красиву річ, яку він потім хвалиться. Але, все це відбувається в жартівливій, ігровій формі. Насправді, Льошка ніколи не хвалиться і не сміється над оточуючими. Він добре вихований і культурен. З ним дуже цікаво грати, адже він завжди придумує цікаві заняття, пригоди та інші розваги.

Ось чому, я вважаю Лешку не тільки своїм кращим другом, а і прекрасною людиною.