Прогулянка на лижах по зимовому лісі

Існує багато зимових видів спорту. Для когось це професійне заняття, а для когось хобі, захоплення для душі і розминка для тіла. Спорт загартовує характер.

Мій самий улюблений – лижний спорт. Безліч гірських курортів пропонують прокотитися по звивистих схилах, але хіба це зрівняється з зимовим лісом? Котишся на лижах і, ніби пливеш. Мимо дерев, гілки яких завзято зачіпають твої плечі, і зривається шквал снігу; повз заметів, які ти з легкістю долаєш. Ковзаєш по вузенькій стежці, а навколо нависає зимовий ліс, охоплює тебе, зачаровує в свою глиб. Тільки місяць осяває тобі дорогу і не дає збитися з шляху.

Увечері, коли зимове сонце, тільки спускається до горизонту, засліплюючи снігові поляни, хочеться набрати якомога більше морозного повітря і насолоджуватися цим відчуттям польоту, заглиблююся в нові пейзажі, які відкриті тільки для вас. Прогулянка на лижах вдихає нове життя, дихається так легко. Морозне повітря наповнює груди і надає нові сили для дистанції. Здається, що все погане позаду, попереду тільки нові відкриття. Перед очима відкриваються нові пейзажі: засніжена село з яскраво пофарбованими парканами; заледеневшая річка з високими берегами і юрба дітлахів, які зібралися подивитися на лижників.

Коли збирається ціла команда, готова підкорювати нові простори – це дійсно яскраве видовище. Одні за одним, лижники ковзають, залишаючи свіжий слід від полозів. Хтось жваво помчав далеко вперед, а хтось з цікавістю розглядає навколишній простір.

Веселим сміхом і запалом наповнена ця зимова прогулянка. Кожному спостерігає хочеться включитися в цю команду і разом, спільно, подолати цей маршрут.

Саме на лижах легше всього пересуватися в зимовий час. Вони надають руху швидкість, легкість і маневреність. Спеціальний лижний костюм з термобілизною, більш зручний для спорту, ніж звичайний одяг. Він не сковує рухів і не дає замерзнути. Лижники як супергерої, пробираються крізь лісову гущавину, освоюючи нові зимові простори і відкриваючи їх іншим людям.

Яке це відчуття, коли ти перший в’їжджаєш в ліс. Він точно з картинки. Сніжинки іскряться під місячним світлом, а сніг грає своїми переливами. Охолоджуючий потік вітру, що б’є в обличчя, наче додає сил та енергії, хочеться прагнути вперед і тільки вперед, назустріч новим красот зимового пейзажу.