Памятний день

Моє останнє пам’ятна подія – це поїздка в зоопарк. Її організували від школи і я з задоволенням поїхав. Батьки дали мені грошей на сувеніри, питний йогурт і печиво в пачці. Їхали ми на шкільному автобусі, приблизно дві години. Ми не відчували цього часу, так як співали пісні і спілкувалися. Це час у поїздці дозволило нам дізнатися один одного краще і знайти безліч нових цікавих тем для розмови.

Прибувши в зоопарк, ми купили квитки і вирушили дивитися тварин. Це непередаваний захват. Раніше я бачив їх у книгах, а тепер вони живі переді мною. Величезний слон у просторому вольєрі прогулювався і поливав себе водою. Він був сірий і здавався величезною хмарою серед інших тварин. Потім ми побачила тигра. Він був жовтого кольору з чорними смугами на тілі і величезними вусами, схожими на дріт. Він гарчав, коли ми підходили ближче, показуючи свою дикість і вдачу хижого звіра. Лев сподобався всім без винятку: його тіло було вкрите короткою шерстю, а голова прикрашена гривою, яка нагадувала корону, недарма його називають «цар звірів».

Також нам вдалося побувати і в зворушливому зоопарку, де маленькі тварини. Їх можна було брати на руки, годувати, фотографуватися. Мені найбільше сподобався єнот: він легко заліз до мене на плече і перебирав лапками, при цьому фырчал на вухо, наче хотів поділитися чимось сокровенним.

Дівчатам сподобалися кролики: вони були декоративні та маленькими грудочками пересувалися по території. Кролики були різних кольорів: білі, чорні, сірі та коричневі, деякі були з плямами. Так хотілося їх усіх обійняти. Настільки милими нам здалися ці звірятка.

Також ми були в тераріумі. В акваріумі, звиваючись і сичачи, перепліталися змії. Вони були товсті, гладкі і з хитрими очима. Нам було зовсім не страшно, а навіть цікаво спостерігати за їх вигинами. Звичайно, був і акваріум, стільки різновидів рибок я не бачив ніколи. Вода була чистою, дно красиво прикрашена вежами і камінням, через які пробиралися рибки, ніби хизуючись перед нами.

Наша екскурсія закінчилася поїздкою на паровозику по всій території зоопарку. Під веселу музику ми прокотилися і насолодилися цими тваринами ще раз. Додому ми повернулися втомленими, але повними вражень. Я розповів батькам все в подробицях і попросив, щоб вони відвезли мене туди через рік. Так хочеться подивитися, як виростуть ці тварини.