Один день з життя моєї мами

Мама встає о шостій годині ранку, готує сніданок. Сама не завжди встигає поїсти. Потім одягається, хапає сумку з учнівськими зошитами та планами і біжить на автобус. Школа, де вона працює, знаходиться далеко.

Мама приходить в клас задовго до появи учнів, адже треба підготувати дошку, приготувати наочні посібники, зробити записи в класному журналі. Закінчивши підготовку до уроку, мама відкриває клас і зустрічає входять дітей. Дзвенить дзвінок, мама підходить до вчительської столу, діти встають. «Сідайте» – плавний рух руки вниз. Урок почався.

Голос у мами твердий і строгий (не забалуєш!). Кого-то хвалить, когось відчитує, пояснює новий матеріал, диктує. І так п’ять уроків підряд. На перервах діти підбігають до неї з питаннями, всім треба відповісти, і треба підготуватися до наступного заняття.

Коли закінчуються уроки, мамі рідко вдається відразу піти додому: то батьківські збори, то педрада. Ще вона часто готує позакласні заходи з дітьми, і, по-моєму, їй це подобається. Особливо мама любить вести Літературну вітальню і брати участь у проведенні новорічних ранків.

Ще мамі часто дають студентів-практикантів, і вона приділяє їм багато часу, дуже до них доброзичлива, майже завжди відгукується про них добре. І в цей день вона після уроків допомагає черговий студентці у складанні плану, пояснює, як краще подати нову тему. Ще в класі у неї сидить пара відстаючих учнів і робить роботу над помилками, яку мама потім перевіряє.

О п’ятій годині вечора мама зазвичай йде додому, заходить в магазин, купує необхідні продукти і що-небудь солодке до чаю. Вдома вона швидко готує вечерю, розпитує мене про мої шкільні справи, і в залежності від моїх успіхів або хвалить, або лає. Я ділюся з мамою усіма своїми проблемами, тому що для мене вона найрозумніша і найкращий друг.

Після вечері я мию посуд, доробляю уроки, а мама перевіряє зошити і готується до завтрашніх занять. Попутно вона допомагає і мені розібратися з яким-небудь незрозумілим питанням. Я знаю, що вона дуже втомилася, і, зробивши домашні завдання, старанно наводжу чистоту в квартирі, щоб їй було приємно.

Покінчено з справами, і у нас ще є трохи часу перед сном, ми присвячуємо цей час читання. Ми сідаємо на диван, і мама читає вголос цікаву книгу. І це найкращі хвилини для мене. Я пишаюся своєю мамою, і дуже люблю її.