Навіщо потрібно вчитися?

Я завжди розумів, навіщо треба вчитися. Завдяки шкільним урокам, з кожною новою темою, я дізнавався щось нове для себе. Я зміг дізнатися те, що не знав і вмів ділитися отриманими знаннями з іншими. Начитані люди цікаві та потрібні суспільству.

Самими цікавими уроками для мене були: фізика, географія, історія та література.

На уроках фізики ми вивчали те, як взаємодіє все в нашому житті. Чому предмети падають, а не влазять назад. Я дізнався, за яким принципом діє магніт. Мені завжди подобалося приходити додому і показувати досліди, зроблені в школі, своїм батькам. Я розумію, що вони це знають, але тепер це знаю і я. Світ відкрився для мене з нової, цікавої сторони.

На уроках географії я був самим старанним і уважним учнем. Як же це цікаво знати про все на світі, звідки дме вітер і як поділена наша планета на годинні пояси. Я знайшов для себе цікаве заняття: я дивився, скільки зараз часу в інших містах світу. Я фантазував про те, чим займаються люди в Китаї, поки я сплю. Можливо, хтось йшов на роботу, а хтось прогулювався парком.

Історія стала моїм улюбленим предметом. Мене завжди хвилювало питання: як почало існувати наша держава. Я дізнався про давніх людей, про ранніх цивілізаціях, про те, як жили мої предки без сучасних технологій. У нас навіть була екскурсія в музеї, де були представлені експонати предметів побуту і вжитку. Все це здавалося таким захоплюючим і незрозумілим. Адже зараз наша життя спрощена всіма способами.

Ми вивчали війни, стратегії і плани нападу. На величезній карті червоними стрілками були зазначені шляхи наступу на Росію. Недалеко від нашого міста, в честь дня перемоги, була створена реконструкція бородінської битви. Безліч акторів показали нам, щоб було на тому полі бою. Ми поринули в той час і відчули всю атмосферу війни.

Література познайомила мене зі знаменитими поетами і письменниками і їх великими творами. Після першого ж уроку я почав активно читати. Мені подобалося аналізувати і зіставляти героїв різних книг. Тільки завдяки вченням, я знаю те, що знаю. Як можна виявляти незацікавленість у тому, про що тобі ніхто не розкаже, окрім вчителів?

Завдяки навчанню в школі, людина знаходить своє місце в житті і вибирає професію. Мені хочеться, щоб ця істина дійшла і до тих, ким оволоділа лінь. Вчення – наш шлях до розвитку та інтелектуальної наповненості.