Моя улюблена пісня

Сучасна естрада радує і тішить нас величезною кількістю співаків та співачок, які дарують світу і людям різноманітні пісенні твори.

У кожного з нас є свої уподобання в музиці, адже всі люди різні. Багато хто з моїх друзів люблять рок музику, або слухають поп-музику. Я ж, на відміну від них, захоплююся прослуховуванням класичної і розслаблюючій музики, яка дарує мені повний душевний спокій і гармонію.

На своєму комп’ютері я зібрав кілька альбомів зі збірниками класичної музики. В деяких альбомах зібрана мелодійна, спокійна музика, під яку я можу робити уроки, налаштовуватися на якусь розумову роботу. Коли настає час прибирання в моїй кімнаті, я завжди включаю активну, дзвінку інструментальну музику, яка піднімає мені настрій і налаштовує на гарний результат своєї плідної праці. І під улюблені акорди, все дійсно чудово виходить.

На мій день народження, батьки подарували мені невеликий MP3 програвач. Тому, улюблені пісні і мелодії тепер завжди зі мною. Завдяки великому об’єму пам’яті, я зміг скопіювати на свій новий програвач всі музичні альбоми, які зберігалися на моєму комп’ютері. Тому, по дорозі в школу і додому я завжди ходжу в навушниках, адже відірватися не можу від своїх улюблених композицій.

Спасибі моїм батькам, що вони зробили мені такий потрібний бажаний подарунок. І спасибі тим виконавцям, які написали і відтворили на інструментах такі прекрасні, шедевральні композиції. Без музики моє життя було б набагато нудніше і сумніше.