Куди б я хотів поїхати влітку?

Літо – це моє улюблене час року, адже наступають літні канікули, і я звільняюся від шкільних занять. Мої батьки намагаються взяти відпустку саме під час літніх місяців, і ми всією сім’єю вирушаємо на море. Як же я люблю такі сімейні поїздки!

В цьому році я хотів поїхати кудись туди, де ми ще жодного разу не були. І батьки зробили мені сюрприз! У розпал спекотного сезону ми зібрали речі, завантажили нашу машину всім необхідним і вирушили у подорож. По дорозі, за час їзди, ні мама, ні тато не зізнавалися, куди ми їдемо.

І ось, коли машина зупинилася, я був у захваті. Ми приїхали в прекрасну скелясту місцевість, навколо якої розташовувалося море. Як же там було гарно! Чайки та інші мешканці неба розрізали своїми крилами повітряні простори.

На самій рівною, придатною для проживання скелі розташовувався невеликий табір. Там всі приїжджі розбивали намети і обгрунтовувалися на нічліг. Так зробили і ми. Разом з татом я натягнув нашу велику, тримісний намет і ми занесли в неї всі наші речі.

На вулиці звечоріло. Всією сім’єю ми назбирали палиць і розклали невелике багаття біля свого намету. З будинку ми взяли продукти, які можна було підсмажити на вогні і смачно повечеряти.

На наступний день мене чекали незвичайні, цікаві враження. Ми з татом пірнали з аквалангами в чистій, прозорій воді, розглядали мешканців моря, спостерігали за їх тихим, розміреним життям. Потім, всій родині ми вирушили на екскурсію по печерах, яка проходила в невеликому човні. Разом з екскурсоводом ми пропливали всередині скель, розглядали всілякі природні породи, кам’яні скульптури.

Як же це прекрасно! Спогади незабутні. Наступні дні нашого відпочинку проходили так само цікаво і захоплююче. Я дуже вдячний своїм батькам за те, що вони повезли мене в таку незвичайну подорож!