Кінотеатр мого міста

Найкращий кінотеатр мого міста знаходиться в розважальному центрі «Авалон». Він розташований на другому поверсі центру, каса — на першому. Для кінотеатру відведені два зали. В одному залі проглядаються фільми у форматі 3D, другий зал призначений для фільмів у звичайному форматі.

Невеликий хол перед дверима залів дуже затишне, біля стін стоять м’які крісла та диванчики, поруч з ними столики з рекламними буклетами. Біля дверей — афіші. Весь хол оформлений в синьо-блакитних тонах. На стіні проти дверей розміщені фотопортрети відомих акторів Росії і зарубіжних країн.

Біля входу в хол стоїть кіоск, де можна купити попкорн, шоколад і напої.

Дзвенить тихий мелодійний дзвінок, і глядачі можуть заходити в зал. Оформлення залу, де проглядаються фільми в звичайному форматі, витримана в м’яких бежево-коричневих тонах: світло-коричневі ряди крісел, бежеві стіни і стелю, під ногами — м’які коричневі доріжки. Крісла дуже комфортні, не втомлюєшся за дві години перегляду. У приміщенні немає ніякої духоти, працюють кондиціонери. Ніякі негативні моменти не відволікають від фільму.

Все те ж і в залі 3D. Тільки там перед переглядом видають окуляри, і оформлення відрізняється. Стіни і стелю — блакитні, крісла та доріжки — синього кольору.

Коли закінчується фільм, біля виходу загоряється табло, возвещающее про закінчення сеансу. Глядачі виходять.

В день у кожному із залів проходить за вісім сеансів. Перші фільми починаються дев’яти годин ранку, а останні — в одинадцять вечора.

Цей кінотеатр дуже популярний серед жителів нашого міста, адже в ньому демонструються фільми для різних категорій глядачів. Завсідниками кінотеатру стають не лише діти та молодь, а й люди зрілого віку.

Звичайно, в розкладі кіносеансів є фільми просто на потребу (наприклад, «ужастики»), але багато дійсно хороших фільмів вітчизняного і зарубіжного виробництва. Великий наплив глядачів був на фільми «Рух вгору», «Лід». Раніше люди активно йшли на «Сталінград» та інші картини, що заслуговують уваги.

Хотілося б сподіватися, що з часом з’явиться ще один зал для показу кращих фільмів двадцятого століття: радянських і зарубіжних.