Кімната моєї подруги (твір-опис)

Ми дружимо з Варею вже шість років. Звичайно, я часто буваю в її двокімнатній квартирі, де вона живе удвох з мамою. Мені подобається бувати у них.

Помічено, що будинок відображає сутність його господаря. Варя дуже цікавий, творча людина. В її кімнаті центральне місце займає мольберт, на підлозі лежать аркуші з малюнками. Варя з великим успіхом навчається в художній школі і збирається стати художником-графіком.

Ще Варя дуже добре шиє. В її кімнаті стоїть швейна машинка, на якій вона створює оригінальні речі. Варя дружить з хлопцями, які захоплюються рольовими іграми, і допомагає їм у створенні середньовічних костюмів. В її шафі є деякі зразки такої творчості.

Зліва від входу в кімнату стоїть диван, що розкладається вперед. Часто він так і залишається з неприбраною постіллю. Варі просто ніколи прибрати, вона дуже зайнята людина. Вся ліва стіна закрита шафами: платтяною, книжковим. Книг в шафі багато. Особливо Варя любить фантастику. На полицях, крім книг, стоять Варины вироби — фігурки з пластеліну.

Кут біля вікна з цієї ж сторони займає робочий стіл. Він завалений підручниками і зошитами. Зате в самому столі у Вари бездоганний порядок, кожна річ — на своєму місці.

Вікно прикрашає гарний помаранчевий ламбрекен, на підвіконні стоїть квітка “декабрист”. Правий кут займає фікус. По центру правої стіни розташоване велике овальне дзеркало в комбінації з комодом і туалетним столиком.

Вільний простір стіни суцільно займають цікаві плакати і малюнки Вари. Це натюрморти, портрети, міські пейзажі. Особливо мені подобаються її графічні ілюстрації до художніх творів. Свою галерею подруга постійно оновлює, і я завжди з цікавістю підходжу до цієї стіни.

Підлога в кімнаті Вари нічим не застелена, тому що вона часто розводить фарби на підлозі. Світло-коричневий тон лінолеуму, однак, дуже приємний для очей, і відсутність килима не скасовує затишок.

Кімната моєї подруги не відрізняється ідеальним порядком, як і у більшості художників. Зате нам з нею тут дуже цікаво і весело.