Хто з героїв повісті А. С. Пушкіна «Панночка-селянка» мені сподобався?

Свою повість «Панночка-селянка» Олександр Сергійович Пушкін написав в 1830 році. Центральними образами твори були Іван Берестів, Олексій Берестов, поміщик Григорій Муромський і Ліза – дочка поміщика.

Найбільше мені запам’ятався і полюбився образ Олексія Берестова. А. С. Пушкін зображує його як досить привабливого молодого людини, що володіє гострим розумом. Про нього мріяли всі дівчата в окрузі і хотіли неодмінно вийти заміж за Олексія. Але хлопець був не такий як всі. Його не цікавили гроші і положення в суспільстві, поголос в суспільстві, він був закоханий у просту селянку по імені Килина.

Любов до Akuline могла залишити Олексія без батьківського благословення і добробуту. Він ризикував прожити решту життя у злиднях. Іван Берестов хотів, щоб його син одружився на дівчині з їхнього стану. На цьому тлі і розвивається основний конфлікт повісті – стосунки батьків і дітей.

Зрештою, Олексій вирішив відмовитися від усього багатства, положення, навіть благословення батька, адже дуже любив Килину. У день сватання до доньці поміщика Лізі, Олексія чекав приємний сюрприз. Ліза виявилася його коханої Килиною. Звичайно ж, молоді люди погодилися зіграти весілля, адже жити один без одного не могли.

Вчинок Олексія Берестова заслуговує поваги. Він не заламався перед труднощами і був винагороджений за це.