Гори Росії і їх висота: список, Кавказькі, найвищі, найзнаменитіша, низька і висока точка

Росія – велика за територією країна. Не дивно, що в ній є всі рельєфи місцевості, які тільки зустрічаються в природі. Серед рівнин і степів особливе місце займають гірські хребти і вершини. Вони приваблюють мандрівників і дослідників, науковців та туристів, археологів і альпіністів. Які гори є в Росії? На що варто звернути увагу?

Походження

Області гірських районів утворюються в результаті складних процесів. У корі землі відбуваються тектонічні зминання, скиди і розломи порід. Вони здійснюються безперервно під час всього існування планети, в стародавні тимчасові ери, такі як палеозой, мезозой або кайнозой. Молодими вважаються ті, які знаходяться на Далекому Сході, Камчатці і Курилах. На цих територіях часто відбувається сейсмічна активність і вивергаються вулкани.

У європейській частині Росії знаходиться велика рівнина, яка має географічну кордон на сході у вигляді Уральських гір. Це унікальні природні статуї, які викликають національну гордість.


Уральські гори
Цікаво! Тільки на Уралі є природний заповідник, який охороняє минералогию. У Ильменском місці величезна різноманітність корисних копалин, унікальних і дивних по своїй будові і структурі.

На Уралі багато туристичних баз, на них розташовані гірськолижні курорти. Альпіністи підкорюють ці величні піднесення.