Державу майбутнього і його громадяни

Враховуючи напрям розвитку сучасного світу, краще не плекати ілюзій щодо світлого майбутнього і створення ідеальної держави.

Спочатку в західному світі, а потім і на решті території планети зітруться кордону між державами. Росія, скоріше за все, до останнього буде триматися відокремлено. Таким чином, на всій планеті, за винятком Росії, буде Єдиний Світовий Уряд. Цей уряд буде встановлено після всіх спланованих воєн, в яких винищена буде зайве населення.

Ніякої демократії не залишиться й сліду. Лад такої держави — найжорстокіший тоталітаризм. Влада буде належати нечисленною олігархічної еліти, всі інші люди будуть існувати для її обслуговування.

На території, підвладній ЄМП, буде введений один звід законів. Його виконання буде під контролем поліції ЄМП. Всі, хто слухняно буде служити ЄМП, отримають матеріальні засоби до існування. Той, хто наважиться бунтувати, буде голодувати або опиниться поза законом.

Легальної буде тільки одна релігія, представляти яку буде Церква ЄМП. Християнство залишиться в минулому, його церкви в запустінні і розрухи.

Всі люди будуть пронумеровані. Номер кожної людини разом з його персональним досьє буде внесений в особливий файл комп’ютера ЄМП. Наявність цих номерів важко проконтролювати.

Шлюб буде офіційно скасований, що скасує і сімейне життя. Діти з дитячого віку будуть вилучатися у матерів і батьків. Виховання діти будуть отримувати в дусі усвідомлення себе державним майном.

Наркотичні речовини, які впливають на свідомість, запровадять обов’язкове вживання громадянами цієї держави. Для літніх людей обов’язковою стане евтаназія.

Готівкові гроші збережуться тільки для еліти. Всі інші будуть проводити розрахунки по картці зі своїм визначальним номером. У разі вчинення громадянином якогось державного злочину, картка блокується, і їжа, житло і медичне обслуговування стають людині недоступні.

Такий стан призведе до появи великих груп ізгоїв, які будуть ховатися там, де легше дістати їжу. Звичайно, за ними будуть полювати.

А що Росія? Росія зможе протистояти такій системі, якщо її буде ладом православна монархія. Вона знову опиниться за залізною завісою, але не по своїй волі. Довго чи вистоїть? Адже ситуація погіршиться з приходом до влади одноосібного правителя замість ЄМП. Можлива війна і поразка. Але це тільки на три з половиною роки.