Чому для Росії важливо розвиток науки?

Російські вчені змогли домогтися багато чого в розвитку науки. Завдяки їх відкриттям ми живемо в цивілізованому суспільстві, користуємося всіма благами, створюють нам комфортне життя.

Найяскравіше наукове відкриття радянських учених – створення лампочки. Це відкриття дозволило нам задовольнятися світлом в будь-який момент. Люди відійшли від гасових ламп. В даний час всі користуються енергозберігаючими лампочками, які правильно витрачають енергію без зайвих витрат, але ціна їх вище. Також є можливість вибрати світло: теплий або холодний. Хіба ми могли б мати такий вибір, якщо б не була створена лампочка? Звичайно, немає.

Всім відомий вчений Попов, який ще зі шкільної лави цікавився фізикою, став людиною, що відкрила радіо. Так як він був пов’язаний з військово-морським флотом, то йому вдалося встановити паралель між радіо магнітними хвилями і рухом кораблів. Це злиття за допомогою телеграфу Морзе дозволило йому створити радіоприймач. Після відкриття радіо магнітного поля і взаємодії його зі світловими явищами, він створив прилад, який удосконалив і представляв іншим вченим. Про його відкриття писали статті.

Відкриття радіо дозволило здійснитися багатьом іншим науковим відкриттям не тільки в Росії, але і у всьому світі. Зараз, в кожному смартфоні є вбудоване радіо, хоча раніше це була ціла машина, перевершувала прохідність за розмірами, сучасний телефон у кілька разів. Радіоприймач удосконалювався і зараз досягає досить компактних розмірів.

Створення першого повітроплавного судна змусило людство того часу в шок. Це був літак на паровому двигуні. Дане дослідження тривало багато років, завдяки йому зараз ми маємо багато видів літаків і вертольотів, які разюче відрізняються від свого попередника. Вони всі не тільки компактні, але й досконалі, оснащені новими технологіями і дозволяють провести політ в комфорті і безпеці.

Наукові відкриття минулого зробили наше майбутнє комфортним, прискоривши ті процеси, які в минулому займали значно більше часу. Ми повинні цінувати таку можливість, про яку раніше можна було тільки мріяти. Сучасному суспільству практично не залишилося неосвоєних моментів, але все одно, наша наука не стоїть на місці, розвивається і рухається вперед величезними кроками назустріч до повного освоєння космосу.