Твір за особистими спостереженнями на тему: «Ви з ним знайомі»

Я хочу розповісти про свою подругу Марині.

Ми дружимо з нею вже два роки, з того часу, як вона з’явилася в нашому класі. Я рада, що Марина стала вчитися саме в нашому класі, тому що з нею можна дружити все життя.

Зовні Марина звичайна дівчинка. Їй чотирнадцять років, вона трохи вище середнього зросту, дуже струнка. Фігура у Марини спортивна, вона ходить у секцію гімнастики. У неї худеньке обличчя, кілька виділяються вилиці. Сіро-блакитні розумні очі глибоко посаджені, над ними — невисокі прямі брови. Гарний просторий відкритий лоб. У Марини невеликий ніс з трохи опуклою спинкою, вона каже, що це від дідуся, він німець. Губи тонкуваті, але гарної форми. Посмішка відкрита, життєрадісна.

Марина добре одягається. По-перше, на ній все чудово сидить, а, по-друге, вона чудово шиє сама. Крім того, у Марини відмінний смак. І хоча вона не яскрава красуня, виглядає вона чудово.

У неї майже завжди гарний настрій. Іноді їй буває сумно з якихось причин, але цього ніхто не бачить, тільки я навчилася розрізняти її смуток. У Марини була собака Берта, німецька вівчарка, яку Марина сама виховала, піклувалась про неї. Одного разу Берта підхопила чумка, врятувати її не вдалося. Марина дуже переживала, у неї навіть успішність знизилася.

Навчається Марина досить добре. Вона не зубрить, не женеться за оцінками, як багато дівчаток, просто розумна. Я захоплююся її здатністю з легкістю вирішувати задачки з фізики, без праці запам’ятовувати всякі формули. Їй подобається біологія, вона дуже багато знає з цього предмета, тому що любить читати науково-популярну літературу. Марина добре справляється з хімією. Труднощі у неї виникають з історією і літературою, і в цих випадках вона вдається до моєї допомоги, так само як і я звертаюся до неї у своїх утрудненнях з фізикою.

Дивіться також:  Як я пізнала справжню цінність речей (твір-замітка в газету)

Марина дуже цікавий співрозмовник, вона любить читати фантастику та пригодницьку літературу, вона спортсменка і чудова рукодільниця. Я дивуюся, як вона все встигає. Напевно, це тому, що вона дуже здібна. І при цьому вона нітрохи не заноситься.

Марина дуже добра. У нас в класі є товста дівчинка, над якою інші сміються і соромляться з нею спілкуватися, але Марина сіла з нею за парту, і часто стає з нею в парі на різних заходах. У ній є співчуття до знедолених, вона прагне чимось допомогти нужденним. В Марині абсолютно немає зарозумілості і зверхності. Ще вона вірна, ніколи не зрадить.

Я пишаюся своєю подругою. Сподіваюся, що ми ніколи не посваримося.